top of page
SAF AQUA

AcquaPole®

Dzięki współpracy z AcquaPole® s.a.s. Italy już dziś możemy zabrać Cię do niezwykłego świata AcquaPole®. To rewolucja na rynku aqua fitness, zaproponowana przez dr Monicę Spagnuolo w 2010 roku w Turynie. Zajęcia prowadzone są na specjalnych stabilnych rurach, przytwierdzonych do dna basenu. Zajęcia AcquaPole® Tone to zdecydowanie więcej niż klasyczny taniec na rurze realizowany w wodzie. To trening o charakterze wytrzymałościowym i wzmacniającym. Specjalna choreografia, perfekcyjnie dobrane pozycje, wykorzystywanie wszelkiego rodzaju ćwiczeń obciążających mięśnie tułowia, kończyn górnych i dolnych, takich jak podjazdy, obroty, inwersje ciała, umożliwiają kształtowanie siły, wytrzymałości, koordynacji oraz gibkości, wszechstronnie oddziaływają na organizm ćwiczących, uatrakcyjniają zajęcia oraz potęgują obciążenia. AcquaPole® podbija cały świat, dzięki nam możesz spróbować tej aktywności w Polsce.

AcquaPole® Boxing Bag i wiele więcej

W 2014 roku stworzony został program AcquaPole® Boxing Bag, który swoją premierę miał we Florencji podczas AquaFitness Days (prezentacja Joanny Apolinarskiej). AcquaPole® Boxing Bag wykorzystuje rury AcquaPole® oraz specjalne nakładki do kickboxingu, które poprzez wyznaczenie ćwiczącym celu, motywują do zwiększonego wysiłku fizycznego.

Teraz AcquaPole® to prawdziwa siłownia w wodzie. Jeden sprzęt, mnóstwo możliwości. AcquaPole® T-Traction, AcquaPole® Elastic Pole. AcquaPole® jest jednym z najbardziej innowacyjnych urządzeń do treningu w wodzie.

SAF AQUA® & AcquaPole®

SAF AQUA® jest jedynym ośrodkiem w Polsce uprawnionym do prowadzenia szkoleń oraz dystrybutorem sprzętu AcquaPole®.

bottom of page